Subscribe a newsletter

Mes ir bendruomenė

Mes ir bendruomenė

AB „Klaipėdos baldai“ šūkis yra „Miestui ir pasauliui“. Visą produkciją eksportuojanti įmonė yra viena didžiausių darbdavių Klaipėdos mieste ir aktyvi miesto gyvenimo dalyvė.

Bendrovė yra ilgametė festivalio „Klaipėda Jazz“ rėmėja. Įmonės lėšomis nutiestas 550 metrų ilgio dviračių ir pėsčiųjų takas, kuris įsiliejo į bendrą Klaipėdos dviračių infrastruktūros tinklą. Bendrovė savo lėšomis papuošė M. Mažvydo alėją meniniais akcentais inkrustuotu suoliuku.

Įmonė ir jos darbuotojai daugelį metų remia vaikų globos namus „Rytas“, aktyviai dalyvauja „Darom“, kopų tvirtinimo akcijose.

Įmonės darbuotojų krepšinio ir tinklinio komandos dalyvauja miesto varžybose, o pati bendrovė yra Klaipėdos prekybos, pramonės ir amatų rūmų, Klaipėdos pramonininkų asociacijos ir Lietuvos medienos asociacijos narė.

Ypač didelis dėmesys įmonėje skiriamas darbuotojams, jų kvalifikacijos kėlimui, karjeros galimybėms, darbo sąlygų užtikrinimui.

Įmonėje veikia talentų ir lyderių ugdymo, stažuočių, studentų praktikos, darbuotojų adaptavimo, kvalifikacijos kėlimo ir mokymo programos.

Įmonėje su darbuotojais sudaryta kolektyvinė darbo sutartis, kurioje, be kita ko, numatytas darbuotojų skatinimas už ilgametį stažą, asmeninių jubiliejų proga, išmokos darbuotojams, auginantiems tris ir daugiau vaikų. „Klaipėdos baldų“ darbuotojams, studijuojantiems aukštosiose mokyklose, suteikiamos mokamos mokymosi atostogos, darbuotojams suteikiamos papildomos mokamos atostogos santuokai sudaryti, artimųjų laidotuvėms ir pan. Taip pat iš dalies dotuojamas maitinimas įmonės valgykloje.

AB „Klaipėdos baldai“ veikia 3 profesinės sąjungos, kurių veikloje dalyvauja 12 proc. darbuotojų.