Subscribe a newsletter

Apie mus

Apie mus

AB „Klaipėdos baldai“ – viena didžiausių ir moderniausių baldų gamybos įmonių Lietuvoje, į užsienio rinkas eksportuojanti visą produkciją.

Pagrindinė įmonės gamybos kryptis – serijinė faneruotų, natūraliu medžio lukštu dengtų baldų gamyba. Nuo 2016 m., įdiegus naujas technologijas, fabrike gaminami ne tik lakuoti, bet ir pigmentiniais dažais dengti baldai. Kasmet AB „Klaipėdos baldai“ pagamina daugiau nei 2 milijonus įvairių dydžių ir spalvų komodų. Pagrindinis įmonės užsakovas – Švedijos koncernas IKEA.

Bendras fabriko plotas – 22 000 kvadratinių metrų. Įmonėje dirba daugiau nei 750 žmonių.

Ilgametė patirtis ir tradicijos dengtų natūraliu lukštu baldų gamyboje – patyrę specialistai ir modernios technologijos leidžia įmonei itin efektyviai specializuotis.

Efektyvumas ir subalansuotas automatizavimo lygis – įmonėje vykdoma srautinė, serijinė baldų gamyba. Gamybos padalinys suskirstytas į tris cechus, kuriuose atliekamos specializuotos baldų apdirbimo operacijos. Įmonėje įdiegta gamybos efektyvumo sistema LEAN.

Geras kokybės ir kainos santykis – serijinė gamyba, modernios technologijos, šiuolaikinės verslo valdymo sistemos ir profesionalūs darbuotojai leidžia įmonėje itin kokybiškai ir už gerą kainą gaminti dideles baldų partijas. AB „Klaipėdos baldai“ buvo pirmoji baldų gamybos įmonė Lietuvoje, dar 1997 m. gavusi ISO 9001 sertifikatą.

Aukštas energinis efektyvumas ir tvari plėtra – 2015 m. AB „Klaipėdos baldai“ tapo pirmąja baldų gamybos įmone ir viena pirmųjų bendrovių Lietuvoje, įsidiegusia Energijos naudojimo vadybos sistemą (ENVS) ir yra sertifikuota pagal ISO 50001 standarto reikalavimus.

AB „Klaipėdos baldai“ yra SBA grupės dalis. 

SBA grupė yra viena didžiausių verslo grupių Lietuvoje. Ją sudaro 30 įmonių, veikiančių tiek Lietuvoje, tiek už jos ribų, kuriose dirba daugiau nei 4 900 darbuotojų. Pagrindinės SBA grupės veiklos sritys yra baldų gamyba, apranga, verslo centrai ir energetika.

Daugiau nei 90 % SBA grupės įmonių pagamintų produktų eksportuojama į beveik 40 šalių visame pasaulyje.